8 жовтня, під час ранкового шикування в одній із військових частин Командування Сил логістики ЗС України було виявлено відсутність трьох військовослужбовців військової служби за контрактом.

В результаті розшукових дій та прибуття до помешкання, яке винаймали військовослужбовці поза межами військової частини, було виявлено тіла трьох військовослужбовців без ознак життя. За результатами попереднього огляду, ознак насильницької смерті та фізичного впливу до загиблих військовослужбовців не виявлено. Про це повідомляє Командування Сил логістики ЗС України.

«За цим фактом командуванням військової частини негайно повідомлено правоохоронні органи та Військову службу правопорядку у ЗС України», – йдеться в повідомленні.

Наразі тривають слідчо-оперативні дії із встановлення причин та обставин загибелі військовослужбовців.

У пресслужбі поліції Житомирщини розповіли, що інцидент стався в селі Новоівницькому Андрушівського району Житомирщини.

«Повідомлення про подію надійшло до поліції близько 8:50. Попередньо, колеги померлих виявили їх за місцем проживання. Під час поверхневого огляду тілесних ушкоджень ні у кого з них виявлено не було», – йдеться в повідомленні.

Встановлено, що померлі – військовослужбовці за контрактом, 23-річні уродженці Сумщини та Дніпропетровщини та 21-річний уродженець м. Чернівців.

Чоловіки проживали в орендованому помешканні, в якому їх і виявили.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *