Виявляється, не лише у країнах третього світу можуть бути проблеми з доступом до Інтернету.

Школярці з американського штату Колорадо доводиться ходити на кладовище, щоб брати участь у шкільних онлайн-уроках. Бо лише там є нормальний сигнал Інтернету, пише LadBible.

15-річна Кармеліта Раель живе разом з батьками на ранчо, оточеному пагорбами, тому в будинок важко провести високошвидкісний Інтернет. При цьому мобільний теж ловить доволі погано.

Навіть після того, як батьки Кармеліти підключили супутниковий Інтернет, ситуація не надто покращилася, бо у дощову чи вітряну погоду сигнал зникає.

Єдине місце в окрузі, де ловить зв’язок, – місцеве кладовище. Саме туди доводиться ходити дівчині, щоб займатися з класом, поки школа закрита на карантин. Цікаво, що її мама — директор школи.

Місцева влада визнає, що в цьому районі багато школярів не мають доступу до онлайн-освіти, навіть попри те, що дітям безкоштовно роздали ноутбуки, отримані за рахунок грантів на освітні програми. У багатьох будинках досі немає Інтернету, а установка веж стільникового зв’язку в районі коштує близько 1,5 млн доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *