У Бельгії на пляжі відпочивальники влаштували масову бійку, де використовували парасольки і шезлонги в якості зброї.

Про це повідомляє The Brussels Times.

Драматичні сцени були зняті на пляжі в Бланкенберге, де люди зіткнулися з поліцейськими. Все почалося з зауваження рятувальника групі з 40 відпочиваючих, що сидіти в даному місці заборонено. Але вони відмовилися піти, після чого на пляж була викликана поліція.

“Раптово почалися масові бої і почався повний хаос. Літали парасольки і лежаки, в якості зброї використовували жердини для віндсерфінгу”, – розповів менеджер найближчого бару, який бачив інцидент.

Люди закидали піском офіцерів, які були озброєні кийками. Тому деяких хуліганів заарештували після того, як на пляж прибуло підкріплення, щоб зупинити бійку.

“Я вважаю, що це жахливо. Для людей, які приїжджають з добрими намірами і хочуть провести день у Бланкенберге, це дуже погано. Я думаю про дітей і їх батьків”, – поділився мер міста Дафне Дюмер.

У зв’язку з інцидентом мер заборонив туристам відвідувати пляж в неділю, 9 серпня. Також він попросив скасувати курсування потягів вдень.

“Нашому місту потрібна перерва. У неділю ми хочемо, щоб туристи не приїжджали в Бланкенберге”, – сказав міський голова.

Поліцейські тепер патрулюватимуть територію.

“Будуть допускатися тільки жителі, власники найближчих будинків, туристи з ночівлею і люди, що працюють в місті. Ми сподіваємося відновити мир за допомогою цього заходу”, – заявив Дюмер.

Як повідомляв “Апостроф”, в популярному курортному селищі Кирилівка в Запорізькій області в ніч на неділю, 2 серпня, в одному з нічних клубів сталася масова бійка.

Івана Шовкун

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *