Невідомі українки осоромили не тільки себе, а навіть всю Україну

Громадянки України, якісь Лена і Тамара з Вінниці, надряпали свої імена на стіні з фрескою в папському робочому кабінеті Ватикану. Зараз в ньому музей, туди водять екскурсії.

Відео зі свідченнями вандалізму з’явилося в групі « Італія для мене » на Facebook.

https://www.facebook.com/ItalyForUs/videos/641689993315541/

Автор ролика знайшов надряпану-напис «Лена, Тамара, Вінниця», під фрескою «Афінська школа» авторства Рафаеля Санті. Українки не єдині, хто залишив автограф на стіні, подібні написи робили і туристи з інших країн.

«Афінська школа» вважається одним з найвидатніших творінь Ренесансу. У центрі фрески зображені Аристотель і Платон. Їх оточують інші філософи Античності: Сократ, Парменід, Діоген, Піфагор, Геракліт, Евклід і Гіпатія.

Рафаель Санті розписав папський кабінет в 1509-1511 роках. На стінах художник створив чотири фрески, їх загальна тема – духовна діяльність людини. «Афінська школа» уособлює філософію, «Диспут» – богослов’я, «Парнас» – поезію і музику, «Мудрість, помірність і сила» – головні гуманістичні та християнські чесноти.

Всього Санті особисто і його учні за авторськими ескізами розписали чотири приміщення в Папському палаці Ватикану. Вони називаються станці Рафаеля (букв. «Кімнати Рафаеля»).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *