В мережі активно поширюють допис чоловіка про паніку через нову хворобу.

Користувач мережі Фейсбук Andrii Kozak поділився думками про карантин в Україні, економіку та світові події.

Його допис у мережі зібрав вже більше 58 000 репостів.

Нижче подаємо текст посту Андрія Козака мовою оригіналу:

Хочете закидайте мене камінням , хочете заплюйте, але більше мовчати не можу !

Остогидло щодня читати страшилки і байки, що нібито скоро всі ми загинемо.

Все українське ЗМІ і телебачення сьогодні всім, чим займаються – розповсюдженням загадкових міфів та введенням людей в страшенну паніку та хаос.

В такому хаосі українці навіть не помітили, що сьогодні найбільші мережі магазинів оголосили про подорожчання продуктів на 40-150% .

Сьогодні українці готові витратити і розпрощатися з останніми накопиченнями, віддати все в ломбарди і зачинитися в підвалах, лиш би врятувати свої «задниці» від загибелі невідомо від чого.

Вибачте , жорстко висловився, але не розумію, чому ви такі впевненні, що доживете до того дня і секунди, коли заразитеся тим самим Коронавірусом.

Чому ви не думаєте про те , що ймовірність вмерти від інфаркту, інсульту і ще чогось прямо зараз , в рази більша, аніж від Коронавірусу.

Я правильно зрозумів, єдина з хвороб, що може Вас похитати, дорогі українці – це новий недуг … а від всього іншого Ви маєте чародійне страхування Ну що ж…

Люди, схаменіться вганяти себе та оточуючих в плутанину та дурнуватий хаос !

Я думаю, що скоріше Ви помрете від очікування лихого вірусу , аніж від самого вірусу.

Вам не здається дивним, що в країнах Африки та в Індії, де існує жахлива антисанітарія, немає вірусу де – факто, там зовсім інші проблеми і майже ніхто не говорить про Коронавірус, так, як говоримо про нього ми.

Поки Ви носите повні штанці страху , Китай виселив декілька мільйонів мігрантів з сусідніх держав .

Поки ви читаєте цей пост, Європа щохвилини висилає десятки і сотні тисяч трудових мігрантів , навіть більше того, сьогодні в Європі заговорили про ймовірність закриття кордонів на два роки.

Що все це означає

Можливо, саме в цьому спустошена економіка Заходу знайшла вихід, щоб не впустити в ЄС чергову хвилю мігрантів з Близького Сходу та Африки ? Навіть більше – ЄС витурила інших мігрантів, біженців, які вже роками сидять на пільгах Італії, Німеччини та Іспанії, тим самим підриваючи їхню економіку ?

У самих бідних країнах, де немає подібних проблем, немає і Коронавірусу .

Українці, я зовсім не закликаю Вас перестати вірити в загрозу Коронавіруса, а навпаки , переконаний , що проблема існує , але явно не в таких масштабах , які сьогодні нам малюють .

Звичайно , потрібно всім дотримуватися правил карантину, але попри те , ми не повинні вганяти собі та оточуючим в голови нісенітниці про Армагедон і те, що всім нам прийде кінець.
Для прикладу

Чому ми повинні вірити в те, що всі померлі в Італії, Іспанії чи ще десь, стали жертвами саме Коронавіруса 

Я хочу підкреслити, що значна більшість з померлих – це люди похилого віку , або люди з смертельними патологіями різних захворювань .

Якщо детально перевірити інформацію про людей, які вмерли нібито від Коронавіруса, можна дізнатися, що переважна більшість з них, мали онко захворювання, діабет, або ж інші невиліковні хвороби ? Якщо 80 – ти річна онкохвора італійка померла після 10 місяців боротьби з раком, в статистиці вона рахується, як жертва Коронавіруса Збіг обставин , чи щось більше …

Все це не наштовхує Вас задуматися

Більше смерті від Коронавіруса, я боюся бабусь, змітаючих з полиць продуктових магазинів усю гречку і туалетний папір.

Вибачте, але складається враження , що люди зібралися жерти і ср**т … грубо, але така реальність.

Взагалі , за час, коли я намагався повністю поринути в вивчення проблеми нового вірусу , зрозумів те, що для початку ми повинні зрозуміти причину виникнення самого Коронавіруса, а потім вже говорити про його наслідки .

Було це біологічною зброєю та витоком з секретної лабораторії 

Було це випадковою мутацією старого вже існуючого вірусу в новий , ЧИ ЦЕ ПРОСТО ГЕНІАЛЬНЕ «НАМАХАЛОВО» 21 СТОЛІТТЯ, якогось чергового «генія»час покаже

На цей день найкращий боєць проти Коронавіруса , це «бацька» Лукашенко, і якщо в самому кінці історії з цього виграє Білорусь , а Україна знову, даруйте, «обкакається», погубивши свої економіку, в чергове йдучи на поводку США та Китаю , нової економічної кризи та дефолту нам не уникнути. Сьогодні вже тисячі людей втратили свої робочі місця і дохід, за рахунок якого годували свої сім’ї.

Таким чином сьогодні потрібно більше боятися бідності і краху нашої держави, чим намальованих ЗМІ фейків про змітаючий все на своєму шляху вірус .

Висновок: Не читайте нісенітниці ЗМІ , перевіряйте інформацію , дотримуйтеся гігієни не лише під час пандемії , але й усе своє життя.

Мийте руки, не блукайте людними місцями і ринками, тому що там можна підхопити набагато гірші болячки, чим самий Коронавірус.

А християнам скажу, що віруючим Господу , не страшна жодна чума та ніякий вірус , адже Ангели Божі охороняють нас вдень і вночі .

Не панікуйте і все буде Україна.

Вірю, що нас мільйони З Богом 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *