В Італії українка Олена Лері вбила Либерто Фоти — вона доглядала за ним протягом 10 років, а також була співмешканкою.

Українська газета.ІТ пише, що вбивство сталося восени 2019 року, але нещодавно жінка померла і сама історія отримала новий виток.

Тіло Либерто Фоти знайшли у листопаді 2019 року у місті Трієст, 75-річний загиблий лежав на балконі житлового будинку. Його тіло загорнули в два великих пакети для сміття і ковдру. У такому вигляді Фоти лежав близько 20 днів.

Коли знайшли його труп 65-річна українка вже була в Черкасах. Після звернення італійської поліції до українським правоохоронцям Лері зізналася у вбивстві. За її словами, близько 10 років тому вона стала доглядальницею Фоти, але пізніше їх відносини стали близькими. Пара часто сварилася і італієць їй погрожував.

Напередодні вбивство українця поставили смертельний діагноз, з цієї причини вона захотіла повернутися додому до дочки. Фоти був проти. У ніч на 12 жовтня 2019 року пара знову посварилася, італієць став погрожувати ножем. У відповідь жінка вдарила його пляшкою по голові, а потім задушила капроновими колготками. Загорнувши тіло в пакети, вона залишила його на балконі, а сама повернулася в Україну. 5 травня 2020 року жінка померла.

Історію активно обговорювали на італійському телебаченні, і один із знайомих пари розповідав, що українка в даній ситуації була жертвою. Зокрема, знайомий вбитого стверджує, що Либерто Фоти був поганою людиною:

«Олена була його жертвою. Він бив свою партнерку і примушував до статевих відносин втрьох. Він був розпущеним. Ліберо був розпусним і брехливим. Він страждав на діабет, а коли рівень цукру в крові падав, проявлявся його невмотивована, холеричний темперамент».

Нагадаємо, у польському місті Пулави відбулося жорстоке вбивство молодої українки. 14 липня місцева поліція отримала повідомлення про те, що на вулиці чоловік тягне у багатоквартирний будинок закривавлену жінку. Правоохоронці оперативно прибули на місце події та виявили жінку в тяжкому стані. Жінку відвезли до лікарні, однак вона померла від отриманих травм. Загиблою виявилася 26-річна українка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *