Молода українська стрибунка у висоту Юлія Левченко показала кращий результат зимового сезону в світі! Причому сталося це не за кордоном, а на “Різдвяних стартах” в Києві. Нещодавно ми писали, що Левченко виграла змагання на командному чемпіонаті Європи в Польщі.

22-річна легкоатлетка виграла турнір в столиці України, подолавши висоту 2 метри. Цим Юлія повторила своє особисте досягнення для приміщень і встановила орієнтир для конкурентів у всьому світі. Раніше в зимовому сезоні 2019/2020 найкращий показник був у росіянки Христини Королевою, яка в кінці грудня в Брянську стрибнула на 1,86 м.

Нагадаємо, в 2017 році уродженка Бахмута ставала срібною призеркою чемпіонату світу в Лондоні. А два роки по тому на чемпіонаті світу в Катарі Левченко залишилась без медалі – тоді вона нарікала на несприятливі умови для стрибків.

На відкритому ж повітрі в української спортсменки-красуні рекорд становить 202 см. В минулому році Юлія перемогла на матчевій зустрічі Європи та США з таким результатом. Дивіться, як це було.

Дивіться, як українські спортсмени перемагали на зимових змаганнях в Італії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *