Популярна українська реперка Alyona Alyona випустила кліп на трек «Тихо діти сплять». Кліп розповідає про проблеми забруднення довкілля, а знімали його на Балі, передає The Village Україна.

Як зазначається, це пісня з майбутнього альбома виконавиці, який вона записала на початку 2020 року на Балі, бо острів входить у 10-ку найбільш екологічно забруднених місць планети.

«Берегові лінії на Балі були вистелені пластиком з океану. Сміття було скрізь. В українських річках плавають відходи, лісосмуги встелені сміттям, на полях майоріють принесені вітром пакети. Я не хочу жити й бачити це далі», – каже реперка.

Alyona Alyona закликає не ігнорувати проблеми навколишнього середовища, «доки цей світ ще не зник».

«Важливо те, що кожен чоловік і жінка можуть залишити для наступних поколінь, який показати приклад, що можуть зробити саме зараз, поки діти сплять», – додає Alyona Alyona.

Раніше українська співачка Альона Савраненко, більш відома під псевдонімом Alyona Alyona, потрапила до списку найбільш перспективних реперок світу. 

Нагадуємо, Alyona Alyona увірвалася на українську музичну сцену у вересні 2018 року із дебютним кліпом Рибки Рибки. А у квітні 2019 року співачка випустила свій дебютний альбом Пушка. Тоді ж американський VOGUE назвав її найнесподіванішою зіркою репу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *