У Ростовській області під час проходження митниці в українця виявили майже тисячу незадекларованих акрилових зубів. Чоловік пояснив, що зуби йому потрібні для роботи, оскільки він – стоматолог.

Інцидент стався на митному посту Гуково. Про це повідомляє прес-служба Ростовської митниці.

Громадянин України прибув на митний пост Гуково Ростовської митниці на рейсовому автобусі з боку Росії. Митники виявили різні стоматологічні засоби і 960 акрилових зубів в його ручній поклажі. Декларацію на товари чоловік не подавав. Порушено справу про адміністративне правопорушення за частиною 1 статті 16.2 КоАП РФ (недекларування товарів, що підлягають митному декларуванню).

Виконуючий обов’язки начальника митного поста Гуково Володимир Кодуа з цього приводу пояснив: “Оскільки призначення і кількість товару, що переміщується громадянином через митний кордон ЄАЕС, передбачає його використання в підприємницькій або виробничої діяльності, товар не може бути віднесений до товарів, призначених для особистого користування, і , підлягає митному декларуванню відповідно до вимог глави 17 ТК ЄАЕС “.

Відносно громадянина України порушено справу про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 16.2 (недекларування товарів, що підлягають митному декларуванню).

Джерело: novosti-n.org

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *