В авіакомпанії Міжнародні авіалінії України відбулися зміни бронювання квитків через спалах коронавируса в світі.

У прес-службі авіакомпанії повідомили, що були введені нові правила, пише РБК-Україна.

Тепер у зв’язку з поширенням COVID-19, українці можуть абсолютно безкоштовно змінити бронювання квитка на авіалінії. Ті пасажири, хто придбав квитки в березні і придбає в квітні, без зусиль зможуть поміняти їх, вибравши іншу дату вильоту в межах терміну дії квитка.

Якщо людина замовив додаткові послуги, то вони також безкоштовно будуть перенесені на новий рейс. Але це правило існує не для всіх рейсів. Їм можуть скористатися ті, хто буде летіти з України в Швейцарію, Німеччину та Італію. Також нововведення торкнеться тих, хто буде летіти з Італії до Індії, Туреччини та Єгипту, а також з Ізраїлю в Італію, Австрію, Іспанію, Францію, Німеччину і Швейцарію. І транзитних рейсів через Україну в Італію.

У компанії звернули увагу на те, пільга буде поширюватися тільки на заброньовані квитки. У разі, якщо людина захоче скасувати броню і повернути гроші, то для нього все буде відбуватися за старими тарифами.

З приводу припинення повітряного сполучення з Італією в компанії нічого не говорять. Всі рейси в Рим, Мілан, Венецію здійснюються відповідно до розкладу.

Коронавирус взял свое начало в Китае, фото: m.minval

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *