Кабмін розробив новий законопроект, через який робочий день може підвищитися до 12 годин на день. Це може негативно позначитися на розмірі заробітної плати тих, хто вже працює в цьому режимі. Про це повідомляє «Обозреватель».

Зображення: yomeanimoyvos.com
Відомо, що останнім законопроектом передбачено, що нормально кількість робочого часу в тиждень становить 40 годин. Перевищують це цифри вже розцінюються як понаднормові.

Законом не передбачена можливість збільшити робочий день до 12 годин, але, в той же момент, також дозволена, але для цього потрібно створити умови, які дозволять працювати в подібному режимі.

У законодавстві існує норма, в якій йде мова про те, що між робочими змінами людина повинна відпочивати не менше 12 годин на добу. Відзначимо, що в Кодексі законів про працю передбачено, що людина повинна відпочивати в два рази більше, ніж проводити часу на робочому місці.

Інакше кажучи, в даний момент людина має право відпочивати не менше 16 годин на добу, якщо його робочий день складає 8 годин. Якщо ж його робоча зміна становить 12 годин, тоді для відпочинку він отримує добу або більше.

Після змін в трудовому законодавстві умови можуть змінитися на 12/12.

Також в проекті йде мова про понаднормовому праці. Наприклад, якщо роботі приділяється більше 40 годин на тиждень, тоді людині повинні виплачувати більшу заробітну плату.

Розмір додаткових виплат становить, як мінімум, 20% від звичайної заробітної плати, а визначатися він повинен відповідно до трудовим або колективним договором.
Також розмір доплат визначається фактично відпрацьованими годинами.

Слід зазначити, що не всі зможуть працювати понаднормово. Працівник може погодитися на зміну умов праці у вигляді додаткових годин роботи, але йому можуть відмовити, якщо це не дозволять медичні рекомендації.

У тому числі це стосується вагітних жінок, неповнолітніх, а також співробітників, які працюють на місці і шкідливими і важкими умовами праці.

У разі прийняття закону можуть постраждати люди, які працюють в колл-центрах, ТРЦ, ресторанах та інших місцях, так як раніше при оплаті понаднормових їм виплачували в два рази більше, тепер же у роботодавця з’явиться можливість відштовхуватися від коефіцієнта 1,2 при доплаті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *