Нещодавно українцям дали можливість самостійно обирати собі постачальників газу. Після того, як люди взялися змінювати цих постачальників — їм почали приходити рахунки на сплату кількатисячних боргів.

Про це пише “Оглядач”.

Так, перед тим, як відпустити українців до нового постачальника газу, старі постачальники почали вимагати з них оплату так званого боргу за “температурні коефіцієнти”.

Зазначається, що заборгованість людям нараховували “заднім числом” – ще з 2015 року. І досі нібито боржникам про це нічого не повідомляли.

Така проблема спіткала, зокрема, мешканця Кам’янського Андрія Іванченка. Він розповідає:

“У “Дніпропетровськгаз збуті “у мене залишилися борги, які виникли внаслідок неправомірного нарахування за температурними коефіцієнтами. Нині АМКУ і НКРЕКП судяться з облгазами за їх скасування”

Як відомо, коефіцієнт впровадили ще наприкінці 2018 року. Відтак постачальники нібито компенсували різницю між обсягами, які вони надають споживачеві, і тими, які фіксують лічильники.

Цікаво, що Нацкомісія і Уряд виступають проти додаткових нарахувань. Натомість газзбути всіма силами намагаються не втратити свої гроші й продовжують нараховувати борги.

ВГОЛОС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *