Людська байдужість і цинізм коштували 42-річному одеситу життя

Людська байдужість і цинізм іноді просто вражають. І добре, якби просто вражали, але ж вони можуть коштувати і людського життя, як це сталося з 42-річним одеситом на ім’я Андрій Чистяк. Про це у Facebook повідомили South News.

Андрій Чистяк працював охоронцем-забезпечував безпеку одеситів. Увечері середи 6 січня чоловік після роботи сів у маршрутку і поїхав додому, проте в дорозі у нього стався інсульт. Чоловікові стало погано, проте інші пасажири проігнорували напад, а невідомі, скориставшись ситуацією, витягли у нього мобільний телефон.

У результаті чоловік двічі прокотився по маршруту, а потім водій просто висадив його на вулиці і поїхав. При цьому Андрій Чистяк виглядав охайно і не був схожий на маргінала. Вже на зупинці його виявили небайдужі люди і викликали “швидку допомогу”.

Дві доби медики боролися за життя Андрія, проте врятувати його не вдалося — 8 січня чоловік помер. Якби пасажири тієї маршрутки і водій відреагували вчасно і викликали “швидку допомогу”, чоловіка можна було б врятувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *