Вакцинацію від грипу в 2020 році очікують вже в липні.

Вчені припускають, що на світ в осінньо-зимовий період чекає друга хвиля коронавірусу COVID-19. У зв’язку з цим українці повинні пройти масову вакцинацію від грипу.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку думку в інтерв’ю РБК-Україна висловив головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Зазначимо, Європа в основному вже пройшла пік заражень, і уряди багатьох країн вже вводять пом’якшення карантинного режиму. Однак Європейський центр профілактики і контролю захворювань припускає, що на світ може чекати і друга хвиля коронавірусу COVID-19.

Ляшко вважає, що масова вакцинація може вберегти населення від одночасного спалаху двох інфекційних хвороб: грипу та коронавірусу.

“До другої хвилі ми готуємося за таким принципом: ми хочемо виключити поєднання двох схожих інфекційних захворювань, які передаються однаковими шляхами і одночасно можуть призвести до значного спалаху інфекційних хвороб, заповнити наші інфекційні відділення та викликати велику кількість пневмоній. Це грипоподібні захворювання та коронавірус”, – заявив Ляшко.

Відзначимо, що вакцина проти грипу щорічно змінює штам вірусу, який входить до складу вакцин, тому зараз поки неможливо вакцинуватися – немає вакцини.

“Розраховуємо на липень, серпень, вересень”, – додав заступник міністра.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *