НБУ запропонував перевести всі державні виплати в безготівкову форму

Карантин в Україні через коронавірус запроваджений в Україні з 12 березня, попередньо до 3 квітня. На цей період Нацбанк запропонував перевести державні виплати у безготівковий розрахунок. НБУ з цією ідеєю звернутися до Кабміну та органам місцевого самоврядування.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА посилаючись на повідомлення НБУ.

Нацбанк пропонує “переклад всіх організацій, підприємств, фізичних осіб – одержувачів грошової допомоги і тощо з коштів державного та місцевих бюджетів – на отримання заробітних плат, пенсій, соціальних виплат, субсидій та інших грошових виплат і субвенцій па виплату виключно у безготівковій формі на банківські рахунки за відкритими для них банківськими картками”.

“Готівкові потенційно можуть бути носієм вірусу, а подорожі для отримання заробітних плат, пенсій, соціальних виплат, субсидій та інших грошових виплат – наражати вас на небезпеку”, – йдеться у повідомленні НБУ.

Відомо, коронавірус може негативно вплинути на економічну ситуацію в Україні, але дефолт експерти не пророкують. Нацбанк просить українців не панікувати і не планує вводити валютні обмеження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *