Багато українців запланували відпочинок на травневі свята в Карпатах

Незважаючи на ймовірність продовження карантину до травня, багато українців запланували відпочинок на травневі свята в Карпатах.

Безліч приватних будинків уже заброньовано, особливо економ-варіанти житла, пише НАРОДНА ПРАВДА.

Решта номерів люкс господарі готові здавати за ціною від 1000 до 1400 грн на добу.

“Поки розкидуємо людей по датах, щоб уникнути накладок, коли одного дня хочуть приїхати три різні особи. З 1 до 4 травня у нас вже повністю розібрані бюджетні номери”, – розповіли власники житла в селі Карпати Мукачівського району.

Турагенти зазначають, що в зв’язку з карантином цього року почне розвиватися внутрішній туризм в Україні.

“Думаю, зараз наші курортні міста почнуть розвиватися. Люди поїдуть туди. Що ж стосується цінової політики, то попит породжує пропозицію. Якщо будуть високі пропозиції, а попиту не буде, то пропозиції можуть впасти в ціні. Всі ж розуміють – цьогоріч громадяни не зможуть шикувати й розкидатися грошима на відпочинок”, – розповіла керівниця одного з турагентств Олена Глазунова.

Навіть якщо до початку літнього сезону країна все ще лишатиметься на карантині, є ймовірність, що на відпочинок українці будуть “просочуватися” усіма можливими способами, додала Глазунова.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що в Україні пік смертності від пандемії коронавірусу може статися на початку травня за умови повного дотримання норм карантину.

Нагадаємо, у Зеленського сподіваються, що серйозних загроз не буде. Оскільки більшість жителів України свідомо поставилися до правил карантину і залишилися вдома святкувати Великдень. У деяких містах ситуація виходила з-під контролю через недотримання карантинних заходів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *