“Твари, просто тварі, без совісті, без Батьківщини, без честі. Ось таких треба садити, позбавляти громадянства, вони не менше зло, ніж російські війська на нашій землі”, – так написав блогер під інтерв’ю Усика YouTube-каналу “Ехо Києва” .

Українського боксера Олександра Усика необхідно позбавити громадянства України після того, як він охарактеризував ситуацію декомунізації в країні, а також не засудив росіян за те, що відбувається в Криму і на Донбасі.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку думку на своїй сторінці на Twitter висловив відомий блогер Кримський бандерівець.

Усик мило побеседовал с Бондаренко.Сказал,что тащится от Лукашенко, на что Бондаренко сказала, что не будет спрашивать его о путине,т.к.ему еще карьеру в Украине продолжать – похихикали.Считают,что войну надо остановить,”признав наконец,что это внутренний конфликт”.Крым пофиг чей

Блогер написав, що боксер поспілкувався з Оленою Бондаренко, і Лукашенко охарактеризував як кращого президента на даний час, на що Бондаренко сказала, що не буде питати його про Путіна, бо йому ще кар’єру в Україні продовжувати. Усик закликав визнати, що конфлікт на Донбасі – це внутрішній конфлікт.

“Тварюки, просто тварі, без совісті, без Батьківщини, без честі. От таких треба садити, позбавляти громадянства, вони не менше зло, ніж російські війська на нашій землі”, – так написав блогер Кримський бандерівець під інтерв’ю Усика YouTube-каналу “Ехо Києва”.

Нагадуємо, Усик висловився проти декомунізації в країні: “Я вважаю, що декомунізацію взагалі не треба робити, тому що Радянського Союзу у нас немає. По-перше, якщо ми хочемо перейменовувати вулиці, потрібно будувати міста, а не перейменовувати старі. По-друге, це витрати, які не потрібні зараз країні. Це проблема для людей: їм взагалі без різниці, як називається вулиця. Аби хліб був”.

НАРОДНА ПРАВДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *