Довжина тіла ізопода досягає 50 сантиметрів.

На дні Індійського океану знайшли гігантського морського таргана, голова якого схожа на шолом Дарта Вейдера. Про це пише Daily Mail.

Учені із Сінгапуру виявили страхітливу істоту із 14 лапками під час глибоководної зйомки біля узбережжя індонезійського острова Ява у 2018 році.

Тварина, чия голова і фасеточні очі нагадують шолом знаменитого лиходія – лорда Ситхів, отримала назву Bathynomus raksasa. Учені вважають, що морський мешканець належить до нового виду.

Bathynomus raksasa – це гігантський ізопод, тип ракоподібних, які своїм зовнішнім виглядом нагадують тарганів і мокриць, але насправді більш тісно пов’язані з морськими мешканцями, такими як краби і креветки. Вони проживають на дні океану, харчуючись останками мертвих морських тварин, які опустилися на морське дно, однак, як і таргани, ізоподи здатні виживати протягом тривалого часу без їжі.

Довжина тіла більшості представників ізоподів зазвичай становить до 33 см, проте у Bathynomus raksasa вона – аж 50 см, що робить його одним із найбільших представників виду. Переважає над ним лише Bathynomus giganteus, який виростає до 76 см і важить до 1,7 кг.

Нагадаємо, учені знайшли невідомий раніше вид древніх жуків в українському бурштині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *