Частина прибулих вночі українців все ще перебуває на борту літака, з ними проводиться роз’яснювальна робота.

Півсотні пасажирів із 350, які прибули вночі з катарської столиці Доха, перебувають в літаках, тому що відмовляються від проходження обов’язкової 14-денної обсервації у зв’язку з пандемією COVID-19. Про це повідомив прес-секретар Державної прикордонної служби Андрій Демченко в коментарі Українській правді.

“В аеропорту Бориспіль органи Міністерства внутрішніх справ, зокрема прикордонники, поліція і Нацгвардія виконують нове рішення уряду, яким внесено зміни до карантинних обмежень. Тепер передбачена обов’язкова обсервація людей, особливо тих, хто повертається з країн, де зафіксовано спалахи захворювання на коронавірус”, – сказав він.

За його словами, частина з пасажирів вже вирушила в певні місця обсервації (частина з розумінням поставилася до нововведення, частина – погодилася після роз’яснень).

“Приблизно 50 осіб ще перебувають в літаках і категорично відмовляються від обсервації. З ними ведеться роз’яснювальна робота”, – сказав Демченко.

За інформацією обласного главку, проводяться заходи із недопущення правопорушень під час того, як люди залишають літак і прямують до автобусів для відправки на обсервацію.

“Що стосується ситуації в “Борисполі”, із літаком з Балі… Частково люди залишили салон літака, але частина людей – 26 осіб – все ще перебуває в ньому”, – сказали агентству Інтерфакс-Україна в Головному управлінні Нацполіції Київської області.

“З ними проводиться роз’яснювальна робота про необхідність обсервації. Треба донести це до свідомості людей. Такі правила не правоохоронці придумали, поліція нікого за руки і ноги не тягне”, – додали в главку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *