В Дніпрі четверо малолітніх дітей дві доби знаходилися самі в будинку – матір залишила їх і пішла “у справах”. Допомогу голодним і заплаканим малюкам надали правоохоронці, яких викликали небайдужі сусіди.

Про це повідомляє “Інформатор”.

Сусіди звернули увагу на те, що з будинку на вулиці Профспілковій тривалий час чути плач дітей. Жінка розповіла поліцейським, що діти сидять зачинені вдома самі вже два дні, а когось з батьків весь цей час не видно.

Коли патрульні приїхали на виклик, діти їм через вікно сказали, що тато і мама на роботі. Малюки були брудні, заплакані і голодні.

Поки на допомогу дітям їхали медики швидкої допомоги і співробітники ювенальної превенції, через відкрите вікно правоохоронці залізли в будинок, звідки забрали дітей.

В цей час у дворі з’явилася 27-річна матір – вона була п’яна. Жінка пояснила, що за її відсутності – вона поїхала у власних справах – за дітьми мав наглядати батько.

Медики забрали малюків до лікарні, а горе-матір доставили в райвідділ для розгляду, вирішується питання про притягнення батьків до кримінальної відповідальності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *