Один з чоловіків сильно вдарив дівчину кулаком в обличчя, після чого на неї накинулася пенсіонерка, почавши тягти її за волосся.

У Дніпрі пасажири маршрутки №101 під час конфлікту побили дівчину і, розірвавши на ній одяг, виштовхали з салону. Про це в суботу, 18 липня, повідомляє Інформатор.

Причина конфлікту точно невідома. За однією з версій, дівчина заплатила за два місця, оскільки не хотіла, щоб поруч хтось сидів. Найбільше обурилися жінки і пенсіонерки, які накинулися на дівчину. Одна з них зайняла місце і демонстративно читала книгу. Однак скандалом і лайкою інцидент не закінчився. Один з чоловіків підійшов до дівчини і кілька разів сильно вдарив її в обличчя кулаком, від чого дівчина впала.

Крім того, до побиття приєдналися й інші пасажири. Вони також приєдналися до рукоприкладства і з силою тягнули дівчину за волосся. Нарешті її витягли з маршрутки, побивши і розірвавши футболку. Повідомляється, що за неї ніхто не заступився за винятком однієї жінки. Не відреагував на інцидент і водій маршрутки. Поліцію на місце також не викликали. Пізніше місцеве видання повідомило, що з редакцією зв’язалася одна з очевидиць інціденту. За її словами, жінка не оплатила проїзд і почала ображати людей, які сиділи у маршрутці. Також очевидиця стверджує, що героїня ролика була сильно п’яна і в ході конфлікту вдарила ногою в голову жінку похилого віку. Прокоментувала вона і вчинок молодого чоловіка: він нібито спочатку просив пасажирку поводитися пристойно і не матюкатися, але після не стримався і вдарив її. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *