Біля входу в один з храмів міста Дніпро з’явилася глибока траншея через те, що священник порушив постанову місцевої влади. Про це повідомляє заступник мера Дніпра Михайло Лисенко на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, траншею вирили перед храмом, який розташований на вулиці Михайла Панікахи. У Вербну неділю тут було порушено постанову влади міста – священник влаштував масове богослужіння і причащав людей з однієї ложки.

«У цьому заході, який відбувався в неділю, дійство полягало в наступному: служитель культу, при великому зібранні людей з використанням однієї ложки і одного чана на всіх, наповнював уста і ротові порожнини благочестивих і покірних мирян», – зазначив Лисенко.

Він наголосив, що з однієї ложки і одного чана причащалися приблизно 300 парафіян.

«Минулої ночі, на мене зійшов дух. Так, технічний дух водоканалу. Дух повідомив мені, що, швидше за все, вздовж цього храму, на глибині півтора метри, замироточила холодновальцьована труба діаметром 150 мм. Тільки з благих намірів і мотивів праведних, я ухвалив рішення розкопати цю трубу щоб відокремити зерна від плевел», – додав заступник мера.

Також він повідомив, що під час розкопки траншеї був нібито виявлений снаряд часів Другої світової війни. Наразі там працюють рятувальники, а траншея огороджена.

Лисенко закликав представників всіх конфесій дотримуватися карантину і утриматися від проведення масових заходів, щоб не наражати людей на небезпеку.

Нагадаємо, напередодні мер Дніпра Борис Філатов пригрозив священнослужителям залишити їх без світла і води, а також забити двері в храми, якщо вони не будуть дотримуватися обмежувальних заходів на Великдень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *