У глави держави і дітей хворобу не виявлено.

У дружина президента Володимира Зеленського діагностували коронавірус. Олена Зеленська отримала позитивний результат тесту на COVID-19.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомили на сторінці Офісу президента України в  Facebook.

Повідомляється, що перша леді почувається добре та не має жодних симптомів хвороби. Зараз Олена Зеленська перебуває на амбулаторному лікуванні, ізольована від інших членів сім’ї.

Президент України Володимир Зеленський та діти також пройшли тестування, їхні результати негативні.

“Під час робочих зустрічей та в побуті перша леді постійно дотримувалася правил карантину та рекомендацій МОЗ, а також, відповідно до вимог протоколу безпеки, регулярно проходила тестування на COVID-19. Результати попереднього тесту, зробленого на початку червня, були негативні. Де та коли саме могло відбутися зараження – поки що невідомо, проводиться епідеміологічне розслідування”, – йдеться в повідомленні ОПУ.

Також в прес-службі додали, що всім контактним особам одразу повідомлено про потенційну небезпеку інфікування. Їм рекомендовано дотримуватися самоізоляції та по можливості також пройти тестування.

Нагадаємо, станом на 12 червня коронавірус в  світі виявили у понад 7,5 млн осіб. За останню добу було виявлено майже 137 тисяч інфікованих.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *