Завдяки науці китаянка народила близнюків з різницею у цілих 10 років.

У жінки народилися хлопчики-близнюки, але не такі, як мали б бути. Один з них старший за другого на цілих десять років, і тут немає жодної фантастики — відтермінувати народження молодшої дитини мамі допомогла наука. І тепер старший братик зможе спостерігати за тим, як зростає його маленький клон, інформує Ukr.Media.

Жінка на ім’я Ван з провінції Хубей, Китай, кілька років марно намагалася народити дитину. У неї було кілька викиднів, і після чергового обстеження лікарі встановили, що китаянка страждає через закупорку фаллопієвих труб, а єдиним виходом із такої ситуації могло стати ЕКЗ.

У 2009 році, попри те, що діти з пробірки тоді навіть для прогресивного Китаю були рідкістю, Ван все ж таки погодилася на процедуру. Фахівці штучним методом виростили кілька ембріонів з клітин подружжя, а один з них підсадили жінці у жовтні.

Протягом всього періоду вагітності за мамою спостерігали лікарі, які давали гарні прогнози. Це було помітно і по УЗД малюка. У червні 2010 року за допомогою кесаревого розтину на світ народився абсолютно здоровий хлопчик з вагою у 3,48 кілограма, якого назвали Лу Лу.

Щастю батьків не було меж. Лу Лу ріс здоровим і міцним, а коли достатньо подорослішав, почав прохати маму з татом завести йому братика або сестричку.

Батьки були не проти і знову пішли до тієї ж самої клініки, яка ще у 2009 році заморозила кілька “запасних” ембріонів про всяк випадок. Медики попередили жінку, що у її 41 рік повторне ЕКЗ може бути небезпечним, але вона ризикнула.

З розморожених ембріонів найбільш життєздатним виявився генетично ідентичний тому, з якого народився Лу Лу, тож малюк міг отримати не просто брата, а брата-близнюка.

Для батьків це стало сюрпризом. Розморожений ембріон підсадили Ван у жовтні 2019 року, а вже 16 червня 2020 року, теж за допомогою кесаревого розтину, народився хлопчик, настільки сильно схожий на старшого брата, що навіть мав таку ж саму вагу — 3,48 кілограма.

Молодшого сина батьки вирішили назвати Тонг Тонг, і у цьому імені прихована якась частка тролінгу, адже з китайської воно перекладається як “Те ж саме”.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-8435619/Chinese-woman-gives-birth-boy-frozen-embryo-10-years-twin-brother-born.html#v-6195821216075563513

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *