Коронавірус SARS-CoV-2 з’явився в Китаї на початку грудня минулого року

Коронавірус COVID-19 почав поширюватися по світу з міста Ухань в кінці 2019 року. Лише 31 грудня влада Китаю оголосила про новий вірус, коли вже було 27 заражених. Але перший випадок був виявлений ще 11 грудня. Хто став нульовим пацієнтом, і від кого він міг заразитися – в матеріалі Styler.

Пацієнтом, у якого діагностували коронавірус вперше, виявилася жінка на прізвище Вей – продавчиня живих креветок з ринку “Хунань”. Саме з цього ринку і стала поширюватися інфекція. Про це пишуть китайські ЗМІ.

Повідомляється, що продавчиня креветок звернулася до лікарів 11 грудня 2019 року, коли у неї з незрозумілої причини піднялася температура. Їй зробили ін’єкцію ліків, належних в таких випадках за протоколом, і відправили додому.

Через п’ять днів хвороба не відступала, і жінку направили в лікарню “Сехе” при Хуачжунському університеті науки і технології. Саме там у неї виявили зараження новим коронавірусом.

До 31 грудня стало відомо про 27 пацієнтів, 24 з них – були на ринку “Хунань”, причому четверо – члени однієї сім’ї. Саме цей ринок морепродуктів вважається відправною точкою для пандемії коронавіруса, яким вже заразилися майже 500 тисяч людей у всьому світі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *