Чоловік страждав від низки інших хвороб, які ускладнювали його стан.

100-річного чоловіка виписали з лікарні в Китаї після того, як він одужав від нового коронавірусу COVID-19. Таким чином, він став найстаршою людиною, якій вдалося відновити здоров’я після зараження. Як пише The Independent, чоловік був серед більш ніж 80 пацієнтів, яких виписали після одужання з Хубейської клініки здоров’я матері й дитини в Ухані. Місто стало точкою, де почалася епідемія. Чоловік мав низку проблем, які й без того підривали його здоров’я. Зокрема, він страждав від хвороби Альцгеймера, гіпертонії й серцевої недостатності. У лікарню з коронавірусом він потрапив 24 лютого.

Китайські ЗМІ повідомляють, що лікуванням чоловіка займалися військові лікарі. Медики застерігають, що старші люди й ті, хто страждає від різних хронічних проблем, перебувають у зоні ризику, коли йдеться про зараження COVID-19. Але головний лікар Англії запевняв громадськість, що «більшість» людей старшого віку здатні пережити хворобу. «Навіть у найбільш уразливих, найстарших групах, якими опікується служба охорони здоров’я в часи великого стресу, а саме в таких умовах лікарні Хубею, більшість людей, які підхопили вірус, здатні пережити його. Хоч і не всі, але переважна більшість на це здатна, 90%», – сказав професор Кріс Вітті.

«Гадаю, дуже легко може скластися враження, що якщо ти пенсіонер й підхопив вірус, то можна на тобі ставити хрест. Але це абсолютно не так. Більшість людей одужують від вірусу, навіть якщо їм вже за 80», – додав він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *