Чоловік за 25 тисяч доларів обіцяв допомогти отримати керівну посаду в НБУ – частина суми нібито мала бути розділена між членами конкурсної комісії.

 У Києві затримали чоловіка, який за $25 тисяч “продавав” посаду начальника одного з управлінь Нацбанку. Про це повідомляє прес-служба СБУ у вівторок, 30 червня. Чоловік раніше був заступником голови правління одного з комерційних банків. Він зробив вигляд, що нібито діє в інтересах одного із заступників голови Нацбанку. За його словами, частина суми повинна бути розділена між учасниками конкурсної комісії для прийняття позитивного рішення про призначення кандидата на посаду. Зловмисника затримали в одному з районів столиці під час отримання частини неправомірної вигоди в розмірі $15 тисяч. Тепер тривають невідкладні слідчі дії з викриття протиправної схеми, встановлення всіх причетних осіб і обставин вчинення кримінального злочину. Кримінальну справу порушено за статтями про шахрайство і надання неправомірної вигоди посадовій особі.   

ssu.gov.uaПродаж посад. Главу ОДА взяли на хабарі Нагадаємо, що раніше прокурора зловили на систематичних хабарях. Через посередника прокурор вимагав хабар у $10 тисяч за непритягнення до кримінальної відповідальності винних в ухиленні від сплати податків. Посадки влітку. Справа проти екс-міністра Омеляна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *