У квартирі Дніпровського району столиці знайшли труп керівника громадської організації “Будинок милосердя”.

 У Києві в Дніпровському районі знайшли труп голови громадської організації “Будинок милосердя Київ” Олексія Кучапіна. Про це повідомляє сайт Нацполіції в середу, 22 липня.

Повідомляє Корреспондент

Для встановлення причини смерті призначена судово-медична експертиза. Житель Деснянського району 16 липня пішов з дому і не виходив на зв’язок. Тіло зниклого знайшли в квартирі у Дніпровському районі столиці. “Чоловік повідомив рідним, що їде в місто Дніпро, і досі його місцезнаходження невідоме.

В Деснянське управління поліції із заявою про зникнення киянина звернулася його дружина. Вона повідомила про те, що 16 липня її чоловік, Кучапін Олексій Юрійович, 1980 року народження, виїхав з дому на проспекті Лісовому в місто Дніпро і до теперішнього часу не повернувся”, – повідомлялося раніше. 

Відзначається, що ГО “Будинок милосердя” займається допомогою бездомним і малозабезпеченим людям. У той же час, як повідомив у Facebook користувач отець Захарій Керстюк, останнім часом Олексій Кучапін також працював над розслідуванням випадків торгівлі людьми, в тому числі, дитячого рабства, а також розслідував шахрайські схеми привласнення квартир літніх людей. 

Під час попереднього огляду трупа криміналістів не виявили зовнішніх ознак насильницької смерті. Остаточну причину смерті встановлять після проведення судово-медичної експертизи. 

З огляду на нові обставини, слідчі перекваліфікували кримінальне провадження на умисне вбивство (ч. 1 ст. 115) Кримінального кодексу України з додатковою кваліфікацією – природна смерть. Досудове розслідування триває.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *