Переважну більшість чоловіків тривожить вимушене безробіття.

З початку введення протиепідемічних заходів на гарячу лінію психологічної підтримки Київського міського центру роботи з жінками зросла кількість звернень від чоловіків з суїцидальними настроями. Як інформує прес-служба Київської міської держадміністрації, про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Уперше психологи телефону довіри повідомили про нову динаміку: на 20% зросла кількість звернень чоловіків. Як з’ясувалося, переважну більшість тривожить вимушене безробіття. Чоловіки втратили звичні ролі, не мають заробітку, як наслідок – виникають сварки в родинах, образи, відчуття провини й безвиході. Психологи наразі мають 1-2 телефонних дзвінки на день, які стосуються саме суїцидальних намірів чоловіків», – зазначила Хонда.

За її словами, за минулий тиждень соціальні служби та поліція зафіксували 451 звернення щодо домашнього насильства. В умовах карантину гаряча лінія з протидії насильству Київського міського центру роботи з жінками працює в режимі з 09:00 до 00:00 та надає психологічну допомогу усім, хто опинився в складних життєвих обставинах.

Збільшення годин роботи телефонної лінії також викликане протиепідемічними заходами. Хонда також додала, що кількість випадків домашнього насильства за перший квартал 2020 року складає 5661. З них найбільше звернень від жінок – 4636.

Від чоловіків та дітей зафіксовано 1010 та 15 звернень відповідно. Від осіб з інвалідністю надійшло 2 звернення. Виписано 939 термінових заборонних приписів для кривдників. У КМДА нагадали, що в разі виникнення потреби у допомозі кияни можуть звертатися до Служби психологічної підтримки за номером: 044 272-15-00 (з мобільного) або 15-00 (зі стаціонарного телефону).

Детальніше читайте на unian.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *