У Києві шукають інвестора для облаштування канатної переправи через Дніпро. Про це повідомляється на сайті КМДА.

“Через річку Дніпро від Арки Дружби народів до Труханового острова за кошти інвестора облаштують атракціон канатної переправи. Проведення відповідного інвестиційного конкурсу передбачено розпорядженням КМДА № 864”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомили в Департаменті економіки та інвестицій, замовником реалізації проєкту визначено комунальне підприємство по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду Києва «Плесо». На КП «Київське інвестиційне агентство» покладено розробку орієнтовних техніко-економічних показників та можливих передпроєктних пропозицій за об’єктом облаштування.

Як виглядатиме переправа?

Попередньо довжина канатної переправи становитиме 530 м. Вона з’єднає правий берег Дніпра із Трухановим островом. Початок маршруту передбачається біля Арки дружби народів.

Проєкт канатної переправи є елементом рекреаційної інфраструктури та не передбачає будівельних чи інших робіт, що можуть призвести до руйнування, знищення або пошкодження об’єктів культурної спадщини. Натомість облаштування об’єкту інвестування буде здійснено із встановленням збірно-розбірних конструкцій без облаштування фундаменту.

Таким чином, реалізація проєкту відбуватиметься з дотриманням вимог чинного законодавства. Зокрема, Закону України «Про природно-заповідний фонд України» та Закону України «Про охорону культурної спадщини».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *