В цьому році в зв’язку з пандемією організатори “Міс Україна Всесвіт-2020” відмовилися від проведення конкурсу в звичному форматі. Переможницю вибирали не почесне журі, а оргкомітет конкурсу на чолі з його власницею Анною Філімоновою. Корону та престижний титул отримала “I Віце-Міс Україна Всесвіт-2019”, киянка Єлизавета Ястремська.

Як сказано на сторінці конкурсу в Facebook, дівчина чудово зарекомендувала себе протягом цього досить складного 2020 року. Вона змогла здобути перемогу в міжнародному конкурсі The Queen of Eurasia 2019, створила власний бренд вечірніх суконь та купальників, займалася розвитком себе як духовно, так і фізично.

Єлизавета ЯстремськаФото: missukraineuniverse.com.ua

Корону красуні вручила переможниця торішнього конкурсу “Міс Україна Всесвіт-2019” Анастасія Субота.

Про Єлизавету відомо, що їй 27 років і народилася вона в багатодітній сім’ї. Закінчила Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана за спеціальністю “Управління персоналом та маркетинг”. Дівчина володіє кількома мовами та захоплюється моделінгом. Фотографії Ястремської прикрашали обкладинки багатьох відомих журналів, таких як L’Officiel, Наталі та Ліза.

Анастасія субота і Єлизавета ЯстремськаФото: missukraineuniverse.com.ua

Єлизавета представить Україну на міжнародному конкурсі “Міс Всесвіт-2020”, фінал якого через пандемію перенесений на першу половину 2021 року.

  • В Америці відбувся щорічний конкурс краси “Міс США“, який був відкладений на кілька місяців через пандемію коронавіруса. Корону та титул головної американської красуні отримала 22-річна Ася Бранч зі штату Міссісіпі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *