У парку «Орлятко», що в Солом’янському районі Києва, з’явився оригінальний пам’ятник. Ідея встановлення пам’ятника, присвяченого батькам, належить бізнесмену Гаріку Корогодському, пише “Вечірній Київ”.

Як розповідається, композиція виконана у вигляді канапи, на якій відпочиває подружжя – Діма та Маня. Чоловік у майці читає газету, а дружина в бігудях дивиться телевізор.

“Я десять років виношував ідею пам’ятника батькам. Все не влаштовувало, одне банально, інше пафосно. Пробував працювати з різними скульпторами – все не те. Доки не розговорився з Дмитром Івом із Харкова – рішення прийшло відразу, – розповів Гарік Корогодський на своїй сторінці у Facebook.  

“Кращі миті свого життя Дімка провів на дивані, на Лепсе, 7б. Поруч сиділа Маня, гладила ногу. Вони розлучилися на п’ять років, на які він пережив маму. Моя мама була чемпіоном світу з горя. Вона пережила Голодомор, війну, смерть дочки. Але не втратила головного – кохання”, – розповів Гарік Корогодський.

Також він зазначив, що пам’ятник, встановлений на Відрадному, не його батькам. Адже на ньому ні імені, ні таблички. 

“Та й не пам’ятник він зовсім – це портал кохання. Приходьте, фоткайтесь, подаруйте Мані від Діми кульбабку. І зателефонуйте батькам, хто може. Прямо зараз”, – закликав Гарік Корогодський. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *