З’явилася скандальна інформація, що у Києві готують VIP-палати для хворих на коронавірус, у Київській міськадміністрації придумали оригінальне пояснення цьому.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Страна.

Зазначимо, згідно з розпорядженням КМДА для осіб, яким покладено державну охорону, будуть виділені окремі палати, цілодобовий сестринський пост, запаси ліків та інші привілеї.

Це викликало велике обурення і в мерії не знайшли нічого кращого, ніж сказати, що це все готується для … людей, які відбувають покарання в тюрмах або спеціальних ізоляторах (хоча в документі чітко йдеться про держохорону, яка надається вищим чиновникам).

“Ми повідомимо правоохоронні органи, щоб вони розібралися, звідки взявся цей наказ. У тому числі в ЗМІ. Адже цей наказ для обмеженого кола осіб. І він спрямований не на VIP-пацієнтів, а на пацієнтів, які мають державну охорону. Тобто на людей, які сьогодні відбувають покарання в тюрмах або спеціальних ізоляторах. Цей наказ розрахований для підготовки приміщень та місць, де люди відбувають сьогодні позбавлення волі в тих чи інших місцях в пенітенціарній службі. Вони також мають право на лікування, і їм таке лікування має бути забезпечено”, – заявив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник в ефірі Прямого.

Джерело: Народна Правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *