Внески за обслуговування вузлів комерційного обліку можуть сягати 140 грн

У липні кияни отримають платіжки за водопостачання та водовідведення за червень 2020 року, в яких буде графа з новим щоквартальним внеском за обслуговування вузлів комерційного обліку. Про це повідомляє Київводоканал.

«Закінчується квартал, а отже споживачам знову час сплачувати внески за обслуговування вузлів комерційного обліку. Нагадаємо, що 30.09.2019 р. розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради № 1716 «Про встановлення внесків за обслуговування ПрАТ «Київводоканал» вузлів комерційного обліку комунальної послуги з централізованого водопостачання» було встановлено розмір внесків на обслуговування вузлів комерційного обліку для кожного будинку», – йдеться в повідомленні.

Цей внесок може становити від 1 грн до 140 грн за квартал і переважно залежить від кількості квартир у багатоповерхівці та від кількості загальнобудинкових лічильників.

Дізнатися про розмір внесків у вашому будинку можна з таблиці, що розміщена тут. 

«Ці кошти витрачатимуться на обслуговування і підтримку в робочому стані внутрішньобудинкових вузлів обліку: періодичну повірку внутрішньобудинкового лічильника, його ремонт та ремонт інших конструктивних елементів, що входять до вузла обліку», – зазначили у Київводоканалі.

Раніше повідомлялося, що від грудня цього року Київводоканал запроваджує щоквартальні внески для споживачів багатоквартирних будинків. Підприємство спрямує ці гроші на обслуговування, ремонт та повірку будинкових приладів обліку холодної води.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *