У Луцькому пологовому будинку сталася трагедія. Немовля, яке народилось шість днів тому, впало в кому за дві години після вакцини від гепатиту В.

Про це повідомляє Волинь UA.

Зараз малюка доставили в дитячу лікарню, він у тяжкому стані в реанімації. Про цю історію телеканалу «Аверс» розповів батько новонародженого хлопчика Юрій Мороз.

Чоловік розповідає, що немовля народилося в Луцькому пологовому будинку 1 серпня вагою 3 кг 180 г. Він особисто був присутній при пологах. Дитина народилася здоровою. 4 серпня породілля вже мали виписувати. Однак 3 серпня хлопчикові зробили щеплення від гепатиту В, а через декілька годин він почав задихатися. Його у важкому стані разом з мамою допрали в реанімацію Волинської оласної дитячої лікарні, де вони знаходяться і досі.

«Ніч таку, як я пережив, я не побажаю нікому», – говорить батько.

Лікарі ж проблеми зі здоров’ям дитини вбачають у тому, що мама під час вагітності перехворіла на коронавірус, пише Перший.

«Складний сам перебіг вагітності. Мама перенесла серйозне завхворювання ковід. Щеплення було зроблене о 13:00, а погіршення відбулося о 18-й. В інструкції, дослідженнях – абсолютно ніяких побічних дій вакцина гепатиту В не має. Ускладення було від перебігу вагітності і захворювання жінки під час вагітності», – запевнила заступниця директора з неонатології пологового будинку Олена Курак.

«Хлопчик має ознаки ураження центральної нервової системи, зумовленого кисневим голодуванням. На тому фоні розвинувся набряк головного мозку і судомний синдром. Зараз завдяки лікуванню судом немає, але дитинка ще залишається на штучній вентиляції легень і протисудомні ще отримує», – каже застуниця гендиректора волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання з неонатології Оксана Чопко.

Вона теж пов’язує погіршення стану дитини зі складним перебігом вагітності жінки.

Про те, як усе відбувалося, Юрій Мороз розповів у спецтемі «Після щеплення – до реанімації: здоров’я немовляти під загрозою».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *