Українські заробітчани, які прямували в Європу на сільгоспроботи, з аеропорту відправились на ізоляцію.

На одному з авіарейсів, який доставив українських заробітчан за кордон, було виявлено хворого з коронавірусом.

Про це йдеться у статті “Європейської правди” “Авіарейси нової епохи: як та за яких умов дозволять літати у ЄС та в Україні”,передає НАРОДНА ПРАВДА.

“Згадайте, як багато говорили про авіарейси із заробітчанами з України. Публічно повідомлялося про три виконаних рейси. Одна з причин того, що зараз цих розмов поменшало – те, що на одному з рейсів… тестування виявило коронавірусного хворого”, – підтвердили “Європейській правді” три незалежні один від одного джерела.

Через це усі пасажири, що мали бути зайняті на сільгоспроботах, з аеропорту попрямували на ізоляцію.

Як відомо, були організовані рейси до Фінляндії, Австрії та Великої Британії, а вже після підготовки статті стало відомо про рейс на Польщу. З цих держав обов’язкове тестування по прильоту проводить лише Австрія.

У статті автор також пише про ризики у зв’язку з недовірою у Європі до української статистики щодо коронавірусу.

“ЄС просто не вірить у ті дані, які надає українська влада. Це не здогадки – “Європейська правда” чула від дипломатів про дискусії, які точаться на нарадах європейських послів – і вони сходяться на впевненості в тому, що Україна просто не знає про реальний рівень захворюваності.

А останні події, як-то ознаки підтасовки статистики українською владою, хаотичне запровадження та зняття карантину – додають сумніву”, – сказано у матеріалі.

Нагадаємо, раніше ми писали, про те що Польша відкрила кордон для українців.

Також нещодавно повідомлялось, що Кабмін за пропозицією Міністерства закордонних справ розпочав роботу над відкриттям авіасполучення з України за кордон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *