Володимира Путіна знову запідозрили у використанні двійників

Про це пише Politeka.net.

Приводом для домислів став візит президента РФ Володимира Путіна на завод КамАЗ.

Соціальні мережі збентежив той факт, що підпис, яку нібито залишив Володимир Путін, суттєво відрізняється від офіційного.

На курйозний момент звернув увагу політтехнолог і блогер Олексій Голобуцький, який також опублікував відповідну фотографію.

“Путін сьогодні був на заводі КамАЗ і залишив підпис на двері нової машини. Знову прокололися з двійником? Бо підпис не зовсім збігається з опублікованими факсиміле президента РФ. Дуже схожий – але все-таки не такий. Дивіться самі – особливо на букву”, – йдеться у підписі до опублікованого знімка.

“Немає у Х**ла ніяких двійників! Просто дід, впадаючий в маразм, і виглядає, до речі, років на 10 старше, ніж є насправді, незважаючи на всі ботокси! Гени! М*кшм – тварини! Вони старіють дуже рано!”, “Є двійники, але нехай всі відпочинуть”, “І Камаз з Богдана перефарбували”, “І зачіска не така як зазвичай”, “Цей зіпсувався. Несіть нового, не удмурта!”, “Я там бачу лише слово “ліліпут”, – жартують користувачі в коментарях під публікацією.

Раніше ми повідомляли про те, що Володимир Путін оконфузився з серіалом “Слуга народу”. Приводом для насмішок в соціальних мережах стало припинення показу серіалу на території Російської Федерації.

Як відомо, першими серіал подивилися жителі азіатській частині Росії. В одному з епізодів герой Голобородько вимовив фразу “Путін – Hublot”, з-за чого офіційна Москва дала розпорядження про припинення показу.

Карикатурист Сергій Йолкін не зміг обійти стороною черговий конфуз Володимира Путіна і в звичному для себе стилі висміяв російського президента.

“Вони самі розуміють що роблять? Тепер р*сня точно подивиться. Ахахахаха, многоходівочка к*йла”, “Відмінна реклама серіалу!”, “Зате який тизер з 3х серій! Всі ломонулись в Ютуб. Додивитися..”, “Цензура до речі гарне жіноче ім’я для часів плутінізма”, ” Цікаво, а сам Путін знає, що весь світ називає його х**лом? Знайшовся герой, який приніс йому в течці цю інформацію?”, – жартують користувачі комментариях

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *