Тіло чоловіка буде направлене на проведення експертизи, яка встановить, чи перебував померлий під дією будь-яких препаратів, і що стало причиною його смерті.

У Миколаєві поліцейські затримали чоловіка, який бешкетував, і наділи на нього ручники. Після цього затриманому стало зле, і він помер, повідомило напередодні регіональне управління Нацполіції.

Зазначено, що інцидент стався 3 вересня. У поліцію повідомили, що на вулиці 1-ій Інгульській у Центральному районі Миколаєва невідомий поводиться неадекватно – здійснює хуліганські дії, кидає в перехожих цеглою.

На місце події було направлено наряди, першим прибув наряд поліції охорони. Чоловік почав чинити опір, і щоб заспокоїти хулігана, йому надягли наручники.

Чоловікові стало зле, через що працівники поліції охорони зняли наручники, почали надавати допомогу і викликали швидку. Однак, на жаль, медики, які прибули на місце події, лише зафіксували смерть 29-річного чоловіка, – йдеться в повідомленні.

У поліції запевнили, що діям співробітників буде дана правова оцінка.

Тіло чоловіка буде направлено на проведення експертизи, яка встановить, чи перебував померлий під дією будь-яких препаратів, і що стало причиною смерті. У разі виявлення неправомірних дій, розслідування буде проводити Державне бюро розслідувань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *