Суд у Познані застосував до всіх затриманих запобіжний захід у вигляді тимчасового тримання під вартою терміном на три місяці.

У Великопольському воєводстві Польщі правоохоронці виявили нелегальну фабрику з виробництва сигарет. Були затримані 16 осіб, серед яких 12 громадян України, повідомляє Центральне слідче бюро поліції Польщі (CBSP) в п’ятницю, 18 вересня.

Зазначено, що на фабриці виявили 5,8 млн штук сигарет відомого світового бренду, близько 1,7 млн ​​тонн тютюнової суміші і кілька десятків піддонів з напівпродуктами. Вартість затриманого товару складає 6,5 млн злотих (1,7 млн ​​доларів). Вилучено також 1 млн злотих (270 тис. дол.) готівкою і три автомобілі, серед яких вантажівка для вивезення сигарет за межі Польщі.

Суд в Познані застосував до всіх затриманих запобіжний захід у вигляді тимчасового тримання під вартою терміном на три місяці.

Також повідомлялося, що в Німеччині 12 українців і поляків були затримані за підпільне виробництво сигарет. Фабрика щотижня виготовляла до 10 млн сигарет, які потім продавали у Великобританії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *