У Польщі місцеві фермери від ранку 7 жовтня розпочали акції протесту проти закону про захист тварин, який запропонувала влада країни.

Як повідомляє радіо RMF, у такий спосіб фермери із профспілок OPZZ та AGROunia виражають свою невдоволеність законом “П’ятірка для тварин”, який підготувала владна партія “Право і справедливість” (PiS) та публічно підтримав один з найвпливовіших політиків Польщі Ярослав Качинський.

Протести відбуваються у всіх регіонах країни. Подекуди фермери блокують дороги, також влаштовують проїзди тракторних колон, а також заважають дорожньому руху, повільно перетинаючи пішохідні переходи.

Запропонований законопроєкт містить передбачає заборону розведення хутрових тварин, обмеження ритуального забою, посилення соціального контролю за умовами утримання тварин, заборону на використання тварин для розваг та шоу, заборону на постійне прив’язування і визначення мінімальних розмірів загону, а також підвищення ролі неурядових організацій у захисту тварин.

“Якщо закон ухвалять у тому вигляді, в якому він є, він знищить нас, дрібних фермерів, – пояснив виданню причини протестів один з учасників демонстрації.

Інший протестувальник висловив обурення тим, що люди з міста, які не мають жодного уявлення про сільське життя, намагаються керувати селом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *