З учнями, які зняли конфуз, провели виховну бесіду

У Росії, де раніше шкільний учитель “виховував” учнів праскою, інший педагог прийшов на роботу п’яним – чоловік не міг навіть сидіти на місці і з гуркотом звалився під лаву.

Інцидент стався на уроці праці в одній зі шкіл міста Азнакаєво в республіці Татарстан ще 13 лютого, і, можливо, про це ніхто не дізнався, якби учні не зняли конфуз на відео.

Як видно на знятих кадрах, чоловік, хитаючись, намагається щось сказати учням у класі, коли втрачає рівновагу і падає з парти назад і засинає. Хтось із натовпу школярів з реготом констатує: “Помер”.

Пізніше в міністерства освіти Татарстану заявили, що педагога звільнили за статтею за пияцтво на роботі. Крім того, дісталося і школярам, які зняли відео – з ними та їхніми батьками провели “етичну бесіду”.0:19 / 0:24

Нагадаємо, раніше в одній зі шкіл Хабаровського краю в Росії теж вибухнув скандал – педагог з 24-річним стажем побила учня третього класу. Інші учні зняли, як вчителька б’є дев’ятирічну дитину рюкзаком по голові, кидає його на підлогу і наносить удари по тілу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *