Президент РФ Володимир Путін оголосив про реєстрацію в Росії першої в світі вакцини проти коронавірусу. Він запевнив, що вакцина ефективна і формує стійкий імунітет. Вакцинацію вже пройшла одна з його дочок.

Про це повідомляє “Комерсант”.

У реєстраційному посвідченні вказано, що вакцина надійде в цивільний оборот 1 січня 2021 року.

“Наскільки мені відомо, сьогодні вранці зареєстрована, вперше в світі зареєстрована вакцина проти нової коронавірусної інфекції … вона працює досить ефективно, формує імунітет стійкий і, повторюю, пройшла всі необхідні перевірки”, – сказав Путін на нараді з членами уряду.

Як додав глава МОЗ РФ Михайло Мурашко, вакцина почне вироблятися на двох майданчиках – центром ім. Гамалії МОЗ Росії і компанією “Біннофарм”.

“Розпочнеться поетапне застосування вакцини в цивільному обороті. Перш за все, вважаємо за необхідне запропонувати вакцинацію тим, чия робота пов’язана зі спілкуванням з інфікованими людьми. Це медичні працівники. І тим, від кого залежить здоров’я дітей, – це вчителі”, – сказав міністр.

У свою чергу Telegram-канал 360tv.ru призводить слова Путіна про вакцинацію проти коронавірусу його дочки.

“Після першого щеплення у неї була температура 38, на наступній день – 37 з невеликим. І все. Після другого щеплення температура теж трохи піднялася, але все потім зійшло нанівець. Почувається добре”, – заявив глава Кремля.

Олена Руденко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *