Комунальне підприємство “Київський метрополітен” готове відновити роботу з 25 травня.

Про це повідомила заступник начальника метрополітену Наталія Макогон, повідомляє Depo.Київ з посиланням на Українські Новини.

“Після прийняття рішення ми одразу готові відновити роботу. Якщо нам дозволять з 25-го (травня), то ми відповідно запустимось з 25-го”, – сказала вона.

Макогон повідомила, що “Київський метрополітен” чекає на прийняття відповідного рішення саме від Кабінету міністрів, який і зупинив пасажирські перевезення в метро.

За її словами, в цьому рішенні буде алгоритм роботи метро, який “Київський метрополітен” готовий виконувати. “На сьогоднішній день відпрацьовується юридичний механізм щодо компенсації тим, у кого були проїзні на березень або квітень”, – зазначила вона.

За її словами, питання про отримання компенсації буде вирішено до відновлення роботи метро. “Ті, у кого зелені картки, зможуть використовувати свої поїздки, ті, у кого є жетони, зможуть використовувати їх деякий час”, – додала вона.

Макогон зазначила, що “Київський метрополітен” не зупиняв свою роботу, були зупинені тільки пасажирські перевезення, а підприємство продовжувало проводити ремонтні роботи, обслуговувати інфраструктуру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *