У Вашингтоні співробітники правоохоронних органів наділи наручники на відомого артиста Хоакіна Фенікса, який зіграв головну роль в картині “Джокер”. Відомо, що затримали його на мітингу стосовно кліматичних змін, яка пройшла в п’ятницю.

Про це повідомляють на каналі “За кадром” в Telegram.

Як з’ясувалося, в своїй заяві на акції Хоакін Фенікс розповів, що зміни в кліматі відбулися через м’ясної і молочної продукції.

За його заяві, іноді люди замислюються про те, що ж вони можуть зробити, щоб поборотися зі зміною клімату. Він підкреслив, що є дещо, що можна зробити в будь-який день, вибираючи те, що їсть людина. Також він зізнався, що є речі, без яких він не зможе.

У правоохоронних органах заявили, що на масштабної акції взяли 147 осіб. Однак в правоохоронних органах не уточнили особистості людей, яких затримали на акції.

Підкреслюється, що мітинг стосовно кліматичних змін проходить з підтримкою кампанії актриси Джейн Фонди, які проходять досить довго вже.

Варто відзначити, що в цьому місяці головний “Джокер” світу взяв статуетку “Золотий глобус” за кращого головного актора за роль в популярному фільмі “Джокер”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *