Слідству завадив інший відвідувач банку, який вкрав доказ.

Під час пограбування банку в США грабіжник випадково впустив свій власний гаманець, правда, поліції він ніяк не допоміг розкрити злочин. Слідству завадив інший відвідувач банку, який непомітно вкрав цінний доказ і тепер сам попав в розшук. Здається, американські офіцери зіткнулися з найбезглуздішим розслідуванням в історії криміналістики, інформує Ukr.Media.

Невелике містечко Касл Пайнс в окрузі Дуглас штату Колорадо, США, потрясла нечувана подія — невідомий увірвався в місцеве відділення банку US Bank і, погрожуючи зброєю, вимагав гроші. У метушні, забираючи награбоване, чоловік не помітив, як кинув свій гаманець, і вибіг на вулицю.

За описом відвідувачів банку, грабіжник не здався їм знайомим — він був худим з сивою бородою і замаскував свою зовнішність за допомогою червоної бандани та сонцезахисних окулярів. Після пограбування він перебіг дорогу, де на стоянці супермаркету сів у сріблястий седан і зник у невідомому напрямку.

Уражені очевидці втратили пильність і вже не змогли запам’ятати прикмети другого злодія, який підібрав з підлоги гаманець грабіжника і теж поспішив вийти на вулицю.

Тепер представники офісу шерифа округу Дуглас не знають, з якого боку почати розслідування пограбування, адже гаманець міг би їм допомогти в пошуках підозрюваного. Чоловіка, який вкрав гаманець грабіжника, вже оголосили у розшук, але поки не висувають йому жодних звинувачень і просять самостійно зв’язатися з поліцією і передати їй свою здобич. Однак поки пошуки пограбував грабіжника не принесли ніяких результатів.

Користувачі Мережі тим часом задаються питанням — чи виграв грабіжник від пограбування банку або ж програв?

  • “Ну, оскільки він йшов грабувати банк, сумніваюся, що у нього в гаманці було багато грошей”.
  • “Ймовірно, він втратив значно більше, ніж вкрав з банку, якщо йому не повернули гаманець”.

Хтось задумався, що й другий чоловік теж міг виявитися злочинцем.

  • “Хіба у злодіїв не повинно бути злодійської честі?”.
  • “Я думаю, вони хочуть отримати посвідчення особи з гаманця грабіжника. Питання в тому, що грабіжник зробив грабіжника. Чи захистив він свою злодійську честь чи насправді не злодій?”.

А хтось просто жартував над подією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *