У афроамериканської родини народилася дитина з незвичайною зовнішністю.

У однієї подружньої пари у Лондоні сталося щось екстраординарне: у темношкірих батьків народилася “біла” дитина зі світлим волоссям і блакитними очима. Колишні нігерійці Бен і Анджела Ігборо стали одними з нечисленних пар, у яких шанси народити таку унікальну дівчинку, як Німачі, були мінімальними, інформує Ukr.Media.

У такої події може бути три пояснення: “білі гени предків, що дрімають”, генетична мутація або альбінізм.

Також лікарі не виключають рецесивний розлад, що впливає на пігментацію шкіри.

З наукової точки зору, колір шкіри визначається приблизно 12 різними генами, які контролюють пігмент, що виробляється, або так званий меланін.

Один з професорів Оксфордського університету підготував цілу доповідь на цю тему, у якій говориться: “Ми якоюсь мірою є генетичною сумішшю, тому зустрічається конвергенція світлошкірих версій цих генів у афроамериканців і карибських африканців, у яких змішаний чорно-білий родовід”.

Тому, хоча й було дивним народження 7 років тому білявої дівчинки у нігерійської родини, що живе у Лондоні, але все ж таки це можна якось пояснити.

“Схоже, що батьки-нігерійці мають маловідомий їм родовід, у якому колись були присутні світлошкірі предки”.

Мама дівчинки каже: “Вона диво-дитина”.

“Було дивно, що у нас, у темношкірої родини, народилася білявка” — говорить чоловік. Але одразу ж додає: “Це моя дитина, хоча я і не знаю чому вона біла”.

Подружжя було дуже здивоване після пологів: “Ми просто сиділи, дивилися на новонароджену дитину і мовчали. Потім я запитав: “Що за справи?”. Я був настільки вражений, що навіть пожартував: “Вона точно моя?”.

Це питання їм ставлять багато людей, але чоловік непохитний і вважає, що немає причин питати про це. Він вірить, що дружина вірна йому і ніколи не говоритиме, що Німачі не його дитина.

Дружина дійсно вірна своєму чоловікові. Вона задоволена тим, що дитина здорова, попри незвичайний зовнішній вигляд.

“Вона найгарніша”, — говорить горда мама. “Вона моя диво-дитина”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *