Чоловік в перший же день на роботі влаштував пиятику, на якій хамив і грубо поводився з підлеглими.

 У Тернопільській області через кілька днів після призначення звільнили прокурора Миколу Петришина. Про це повідомляє Центр протидії корупції в четвер, 17 вересня. “14 вересня прокурором Тернопільської області став 30-річний Микола Петришин. У перший же день прокурор влаштував бенкет, на якому примушував підлеглих обіцяти “виконувати будь-які накази”. А якщо вони не будуть підкорятися, то пообіцяв їм “нагорати, мов тупим свиням”, – сказано в повідомленні. 

Уже 15 вересня Петрушин заявив, що ніякого бенкету не було і що він нічого не вживав. У свою чергу нардеп з області Ігор Васильєв повідомив, що на засіданні Ради 15 вересня говорив з генпрокурором Іриною Венедіктовою про “цей нездоровий потяг до тварин і до “забухати”. Тоді Венедіктова пообіцяла розібратися. Потім 16 вересня в Києві відбулося засідання дисциплінарної комісії Генпрокуратури. Петрушину рекомендували подати у відставку, вказавши офіційну причину як непорозуміння з колегами, а неформальну – п’янка на робочому місці і неналежна поведінка. Як пише ЦПК, у прокурора за останні роки з’явилися дві квартири, 200-метровий будинок у Києві, земельні ділянки і чотири автомобілі.

Своє габаритне майно він пояснив так: “У мене гарна дружина, вона займається бізнесом”. Нагадаємо, що раніше в Смілі прокурор і поліцейський “кришували” гральний бізнес. Зловмисники встановили “таксу” у майже 20 тисяч гривень щомісяця місцевому бізнесмену, який займався нелегальним гральним бізнесом. Також повідомлялося, що в Рівненській області прокурор узяв хабар у копа ноутбуками.

Прокурор обіцяв не залучати поліцейського до кримінальної відповідальності у двох кримінальних провадженнях і прийняти рішення про їхнє закриття.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *