Щоб у разі потреби розважити або навіть заспокоїти малюків, які потерпають під час сімейних конфліктів, «на службі» у чернігівських патрульних з’явилися плюшеві «помічники».

Про це повідомляє Патрульна поліція Чернігівської області на своїй сторінці у Facebook.

Відгукнулися і допомогли зібрати необхідне волонтери. Завдяки їм тепер у кожному поліцейському авто, що виїжджає на патрулювання, буде кілька м’яких іграшок. Всі іграшки нові, кожна в індивідуальному пакеті. Загалом вдалося зібрати понад 80 іграшок.

Відтепер плюшеві «помічники» поліцейських мандруватимуть у патрульних автомобілях й чекатимуть на своїх маленьких друзів.

«Від початку року до патрульної поліції Чернігова надійшло 1758 викликівпро домашнє насильство. Також в національній поліції існує мобільна група, який спеціалізується саме на цьому напрямку», – прокоментував Високому Валу пресофіцер патрульної поліції області Віталій Копистко.

Як повідомила речниця Чернігівського відділу поліції Наталія Слабеняк, за 10 місяців 2020 року у Чернігові розслідуються 158 проваджень, стосовно випадків домашнього насильства. Крім того поліція винесла 269 заборонних приписів та склала 301 адмінпротокол.

Джерело – Високий Вал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *