У окупантів добряче підгорає

Нова форма збірної України з футболу викликала справжній фурор серед російських функціонерів. Контурна карта України із Кримом підірвала російську мережу і окупанти почали обурюватися, як це Україна посміла показати адекватну варту.

Також на футболках вибиті слова: “Слава Україні – Героям слава”.

У Росії почали вимагати, щоб УЄФА жорстко відреагувало на таке “свавілля” українців. Про це повідомляє Дивогляд із посиланням на “UA-Футбол“.

Зокрема, депутат Держдуми РФ Дмитро Свищев заявив:

“Я сподіваюся, що цю форму заборонять. Це вислів якоїсь політичної позиції, яка різниться з позицією нашої країни. Конфлікт закладено, використовуючи форму. Більш того, наші команди можуть зустрітися. Навіщо виступати на Євро, якщо ти їдеш висловлювати свою політичну позицію? Є міністерства закордонних справ, можна доводити свою позицію іншим способом, а не на спортивних полях.

УЄФА повинні відреагувати на цю форму і заборонити її. На спортивних стадіонах не повинно бути місця політичним деклараціям”.

Свищева підтримав почесний президент РФС В’ячеслав Колосков:

“В УЄФА обов’язково на це відреагують і заборонять форму. Є регламент, де чітко прописано, які символи і прапори можна зображувати. На тренувальній формі вони можуть так зробити, а на бойовій – не мають права”.

Свою “авторитетну” думку висловив також колишній чемпіон світу з боксу, а нині депутат Держдуми Ніколай Валуєв:

“Це спроба політизувати спорт, це некрасиво. Можна припустити, що в Криму проживають громадяни з російським паспортом, які будуть підтримувати збірну України. Тут є певна хитрість. Треба розуміти, що вони мали на увазі, як це тлумачити. Подія адже може мати подвійне дно.

Політика – така річ, в якій є і подвійні, і потрійні стандарти. Мріяти можна скільки завгодно, але Крим – територія Російської Федерації. Це не обговорюється”.

В УЄФА не забарилися із відповіддю на безпідставні російські звинувачення і заявили, що забороняти форму не збираються.

“Футболка національної збірної України (і всіх інших команд) на Євро-2020 затверджена УЄФА відповідно до застосовних правилами щодо екіпіровки”, – заявили в УЄФА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *