Цій парі у сумі майже 215 років!

110-річний Хуліо Цезар Мора Тапія і 104-річна Вальдраміна Макловія Квінтерос Рейес потрапили до Книги рекордів Гіннеса як найстаріша одружена пара у світі. Вони у шлюбі вже 79 років і погодилися розкрити свою формулу вічного кохання.

Хуліо Цезар (народився 10 березня 1910 року) і Вальраміна (народилася 16 жовтня 1915 року), які живуть в Еквадорі, розповіли, що їхні відносини почалися як дружба, однак вони швидко переросли в кохання. Через 7 років після знайомства, 7 лютого 1941 року, пара одружилася. Церемонія одруження пройшла таємно, оскільки рідні не схвалювали їхнього бажання вступити в шлюб.

Цей союз був засвідчений у найстарішій церкві столиці Еквадору Кіто, Ла Іглесія де Ель Белен. І тепер вони стали найстаршою одруженою парою, якщо брати до уваги їхній спільний вік.

Подружжя виховало 5 дітей, усі вони отримали вищу освіту. У них уже є 11 онуків, 21 правнук та навіть 9 праправнуків. Вони вірять, що єдність сім’ї – це все, і що життя стає кращим, коли основи сім’ї будуються на любові та повазі.

Найстаріше подружжя у світі

“Секрет міцних стосунків у сім’ї – любов, обопільна повага, чесність і належне виховання, засноване на сімейних цінностях”, – відзначили Хуліо і Вальдраміна.

“Таємна формула = любов + зрілість + взаємоповага”, – поділилася пара.

“Ми зберегли наш шлюб завдяки повазі, співчуттю і чуйності, – підкреслила пара. – Ми ніколи не сперечалися і не лаялися. Якісь розбіжності, звичайно, були, але діти про них не знали, адже вони теж потребували поваги і любові”.

Попри свій поважний вік, Хуліо Цезар і Вальраміна поки не стали порою, яка найдовше перебуває у шлюбі. Однак у них ще є шанс побити і цей рекорд. Згідно із записами Книги рекордів Гіннеса, подружжя із Японії Масао Матсумото і Міяко Сонода прожили разом майже 81 рік, однак у 2019 році чоловік, якому було 108 років, помер.

Раніше “Дивогляд 5.UA” розповідав про дивовижну пару з Австралії, яка вирішила відсвяткувати 55-ту річницю свого одруження романтичною фотосесією.

НА ЩО СХОЖЕ СПРАВЖНЄ КОХАННЯ: ЗВОРУШЛИВІ ФОТО ПАРИ, ЯКА СВЯТКУЄ 55-РІЧЧЯ ОДРУЖЕННЯ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *